Виробники
Реєстрація/Вхід  |  Оформити замовлення
Категорії товарів
Информация
Головна » Добриво Tetra PlantaMin 500 ml, на 1000 л. » Отзыв
Добриво Tetra PlantaMin 500 ml, на 1000 л. 337.34 грн.
- Александр Л*** Дата добавления: 22 December 2009 г.
PlantaMin использую около 2,5 года. Отзывы только положительные. После РЕГУЛЯРНОГО применения растения радуют яркими зелеными листьями. Но, как за любой качественный продукт, нужно платить. Цена, на мой взгляд, единственный недостаток. Роль дозировочной емкости выполняет колпачок. Очень удобно пользоваться. Никаких побочных явлений (помутнение воды, водоросли и т.д.) замечено не было. Корпус упаковки прочный, герметичный. Настоящее немецкое качество. Особых отличий в росте при применении вместе с TetraPlant Crypto не заметил.

Рейтинг: 5 из 5 звезд! [5 из 5 звезд!]

Оценка отзыва:
оценить отзыв
0
оценить отзыв
Назад Написать отзыв
Добриво Tetra PlantaMin  500 ml, на 1000 л.
Увеличить

Товара нет в наличии



Швидкий пошук товарів
Акваріумні компресори:
Аератор акваріумнийТихий компрессорКомпрессор у ставок
Акваріумні фільтри:
Внутрішній фільтр у акваріумЗовнішній акваріумний фільтрАерліфтний фільтр
Акваріумні нагрівачі та холодильники:
Акваріумний холодильникТерморегулятор в акваріумНагрівач для акваріума
Освітлення для акваріума:
Акваріумні лампи Т5Акваріумні лампи Т8Акваріумні світлодіодні лампи
Все для догляду за акваріумом:
Ліки для акваріумних рибДобриво для акваріумних рослинТесты для води
Акваріумні декорації:
Рослини для акваріумаФон для акваріумаГрунт акваріумний
Рекомендуємо відвідати наших друзів:
 

Авторські права на дизайн, оригінальні фотографії, тексти та описи належать і є власністю акваріумного інтернет магазину - www.Arowana-im.com.ua.
Використання та цитування на інших сайтах некомерційного характеру дозволяється тільки з активним гіперпосиланням, не закритим від індексації пошуковими системами.
Використання в пресі, комерційних цілях або на комерційних сайтах узгоджується з адміністрацією письмово.