Виробники
Реєстрація/Вхід  |  Оформити замовлення
Категорії товарів
Информация
Головна
Ласкаво просимо
Ошибка 404
Запрошенному вами URL не соответствует никакая страница сайта. Этому могут быть две причины: ссылка неверна или ранее существовавшая страница была удалена.
Новинка! Нагрівачі USB для акваріумів. - 27 November 2023 г.

Новинка! Нагрівачі USB для акваріумів.

Обігрів акваріума є незамінним процесом у холодну пору і не тільки. Він необхідний для підтримки температури води в акваріумі, що безпосередньо впливає на самопочуття жителів акваріума. Впливає на їх ріст, розвиток, імунітет, знижується рівень активності та апетит.

У наш час крім основного завдання прилад має бути максимально зручним та практичним для використання в різних ситуаціях. Обігрівач з USB кабелем поєднує в собі вище перераховані якості. З його допомогою, можливо, проводити підключення до блоку живлення, повербанку, ноутбуку, комп'ютеру. Навіть за наявності звичайного акваріумного нагрівача USB нагрівач повинен бути у кожного власника акваріума, щоб у разі відключення електроенергії можна було без зайвих зусиль забезпечити обігрів акваріума.

[Детальніше]
Акваріумні нагрівачі з керамічними пластинами. - 16 November 2023 г.

Акваріумні нагрівачі з керамічними пластинами.

Підтримка температури води є одним із вирішальних показників в акваріумі. Стабільна температура в акваріумі необхідна для комфортної життєдіяльності риб, мікрофлори та корисних бактерій, що заселяють акваріум. При низькій температурі риби втрачають свою активність і починають хворіти, рослини гірше розвиваються і погано ростуть.

Занурювальні нагрівачі з терморегуляцією YINASI, 1200 Вт, а також SunSun AR-4100J, 1000 Вт. Для великих акваріумів з нагрівальними елементами із полікристалічної кераміки на основі титанату. Дані пластини є унікальними, оскільки мають швидке рівномірне нагрівання та низьке енергоспоживання. Після відключення нагрівача протягом тривалого часу зберігають тепло, що дозволяє максимально довго підтримувати температуру в акваріумі.

[Детальніше]
Нагрівачі Xilong для акваріумів. - 14 October 2023 г.

Нагрівачі Xilong для акваріумів.

Температура води найчастіше є першою характеристикою, яку перевіряють досвідчені акваріумісти у своїх домашніх акваріумах. Оскільки температура має вирішальне значення, підтримки здорових життєвих функцій в риб та інших жителів, потрібно стабільно підтримувати температуру води оптимальному діапазоні. Раптове зниження температури може пошкодити імунну систему риб та підвищити ризик захворювань.

Правильно та зручно відрегулювати температуру допоможе акваріумний нагрівач із терморегулятором. Такий пристрій вміщує функцію автоматичного нагріву і самостійну регуляцію температурних показань як в прісноводних так і в морських акваріумах. Популярний бренд Xilong представив лінійку водонепроникних занурювальних нагрівачів Xilong XL-282 та Xilong XL-707.

[Детальніше]

Швидкий пошук товарів
Акваріумні компресори:
Аератор акваріумнийТихий компрессорКомпрессор у ставок
Акваріумні фільтри:
Внутрішній фільтр у акваріумЗовнішній акваріумний фільтрАерліфтний фільтр
Акваріумні нагрівачі та холодильники:
Акваріумний холодильникТерморегулятор в акваріумНагрівач для акваріума
Освітлення для акваріума:
Акваріумні лампи Т5Акваріумні лампи Т8Акваріумні світлодіодні лампи
Все для догляду за акваріумом:
Ліки для акваріумних рибДобриво для акваріумних рослинТесты для води
Акваріумні декорації:
Рослини для акваріумаФон для акваріумаГрунт акваріумний
Рекомендуємо відвідати наших друзів:
● Сайт акваріумістики, акваріум та форум акваріумістів, фото, статті, акваріуми любителів ●
 

Авторські права на дизайн, оригінальні фотографії, тексти та описи належать і є власністю акваріумного інтернет магазину - www.Arowana-im.com.ua.
Використання та цитування на інших сайтах некомерційного характеру дозволяється тільки з активним гіперпосиланням, не закритим від індексації пошуковими системами.
Використання в пресі, комерційних цілях або на комерційних сайтах узгоджується з адміністрацією письмово.