Производители
Регистрация/Вход  |  Оформить заказ
Интернет зоомагазин
Информация
Главная » Освещение для аквариума » Светодиоды и комплектующие » Светодиод Epistar 1W, Royal Blue, 460-470 nm.
Светодиод Epistar 1W, Royal Blue, 460-470 nm. 9.02 грн.
Написать отзыв
Светодиод Epistar 1W, Royal Blue, 460-470 nm.
Светодиод Epistar 1W, Royal Blue, 460-470 nm.


Отзывов (3)

Сопутствующие

- Менеджер-консультант Олег Дата добавления: 17 March 2015 г. Ссылка на комментарий

Консультирую по вопросам светодиодного освещения, подборка светодиодов для аквариума.

Подсказки по сборке светодиодных светильников своими руками из товаров представленных в ИМ Арована. Вопросы задавайте здесь.Рейтинг: 3 из 5 звезд! [3 из 5 звезд!]Отзыв не от покупателя [Отзыв не от покупателя]
Оценка отзыва:
оценить отзыв
0
оценить отзыв

- Менеджер-консультант Олег Дата добавления: 23 September 2015 г. Ссылка на комментарий

Юрій Олександрович, на жаль формат "Відгук про товар" обмежує можливість детальної консультації, для цього є форум AQUAFANAT. Там в темі - Освещение аквариума-травника светодиодами (LED) nbsp;- дано багато посилань на теми де всі питання спектрального подбору LED вже розглянуті. Напишіть там питання вже з конкретним підбором діодів і форумчані при необхідності Вас виправлять.

Досить кратко з власного досвіду: - класична схема 30% теплі 3000К та 70% холодні 7000К (де взяв не пам'ятаю, але неодноразово перевірена з отриманим позитивним результатом). Далі на цю схему ставлю діоді червоні 660нм та сині 470нм - 1 штука на 7-10 діодів з класичної схеми. Якщо бажаєте отримати більш яскравий акваріум (з білішим-блакитним освітленням) тоді додатково (або замість синіх) ставимо діоди 10000К-20000К - 1 штука на 3-4 діоди з класичної схеми.

Ще раз звертаю Вашу увагу на те, що я навів свій рецепт освітлення акваріумів-травників.Рейтинг: 3 из 5 звезд! [3 из 5 звезд!]Отзыв не от покупателя [Отзыв не от покупателя]
Оценка отзыва:
оценить отзыв
5
оценить отзыв

- Юрий Александрович Ч*** Дата добавления: 23 September 2015 г. Ссылка на комментарий

Доброго дня Олег! Хочу придбати у Вас світлодіоди і зробити світильник, але ніяк не можу опреділитись зі спектром світлодіодів і їх пропорцією. Ви написали що надаєте консультацію по підбору світлодіодів. У мене "Природа 72л" 60х30х42, чистої води десь літрів 60, а висота водяного стовпа 35 см. (без грунту і недоливу). Я вичитав у різних джерел і що достатньо для акваріума з рибками і рослинами, невеликою подачою СО2 30 - 35 люменів на літр. Тобто у мому випадку 60літрів х 35 люменів = 2100 л. Багато хто робить таку пропорцію: 2/3 6500 кельвінів і 1/3 9000 - 12000 кельвінів, по одному червоному на кожні 30 - 35 літрів води, сині діоди не добавляють, так як синього спектру повністю вистачає в холодних білих діодах. Щодо інших спектрів діодів (зелених і інших кольорів) не знаю чи потрібно добавляти, хоча у літературі АДА пишуть що зелений спектр теж приймає участь у фотосинтезі, і навіть більше потрібен чим червоний. А за червоний, у АДА пишуть що його можна взагалі не використовувати, тому що в денному світлі, коли воно падає на воду під кутом, червоний спектр практично в воду не потрапляє, а рослини ростуть завдяки синьозеленому спектру, тому і на глибинах (як ми не раз бачим в відеозйомках по телевізору підводного світу) все виглядає голубоватим, через відфільтрування водою червоного. Теплого білого пишуть що не потрібно, воно сильно жовтить і рослини виглядають нездоровими. Що би Ви порадили мені? Яку пропорція брати? Які спектри? Скільки люменів? Який краще червоний 620 нм. чи 660 нм? (660 відповідає піку споживання червоного спектру рослинами, але пишуть що краще 620, тому що від 660 ростуть водорослі) Так само щодо синього, якщо його треба, який спектр? І взагалі чи правильний хід моїх думок щодо підбору діодів? Дякую!Рейтинг: 4 из 5 звезд! [4 из 5 звезд!]Отзыв не от покупателя [Отзыв не от покупателя]
Оценка отзыва:
оценить отзыв
0
оценить отзыв

Написать отзывС этим товаром покупают
Товар был добавлен в аквариумный интернет магазин 13 February 2015 г.

Быстрый поиск в интернет-магазине аквариумистики
Аквариумные компрессоры:
Аэратор аквариумныйТихий компрессорКомпрессор для разводчика
Аквариумные фильтры:
Внутренний фильтрВнешний фильтрАэрлифтный фильтр
Аквариумные нагреватели и холодильники:
Холодильник аквариумныйТерморегулятор в аквариумНагреватель для аквариума
Освещение для аквариума:
Лампы Т5Лампы Т8Светильники светодиодныеСветодиоды для аквариума
Всё для ухода за аквариумом:
Лекарство для рыбУдобрение для растенийТесты для воды
Аквариумные декорации:
КорягаИскусственные растенияФон для аквариумаГрунт аквариумный
Рекомендуем посетить:
 

Авторские права на дизайн, оригинальные фотографии, тексты и описания принадлежат и являются собственностью аквариумного интернет зоомагазина - www.Arowana-im.com.ua.
Использование и цитирование на других сайтах не коммерческого характера разрешается только с активной гиперссылкой, не закрытой от индексации поисковыми системами.
Использование в печати, в коммерческих целях или на коммерческих сайтах согласовывается с администрацией в письменном виде.